Her finner du smitteverntiltakene som gjelder klatreparken vår. Les mer her.

Kontaktinformasjon

I Høyt & Lavt klatreparker legger vi til rette for utfordrende aktiviteter og rå opplevelser i et sikkert miljø, for alle aldre og ferdighetsnivåer.

Kontaktinfo


Lågendalsveien 3388, 3277 Steinsholt

Nøkkelpersoner


Hans Christian Wilson

Gründer & Etablerer av H&L hcw@hoytlavt.no

Amund Melås

Daglig leder amund@hoytlavt.no

Ole Kristian Kongelf Hansejordet

Markedsansvarlig ole-kristian@hoytlavt.no

Kristina

Salgs- og kontoransvarlig kristina@hoytlavt.no

Andreas

Byggeleder, parkbygger & Instruktør vestfold@hoytlavt.no

Ann Kristin

Hovedinstruktør og designer ann-kristin@hoytlavt.no

Line

Hovedinstruktør og web line@hoytlavt.no

Inger Helene

Hovedinstruktør inger-helene@hoytlavt.no

Stein Ivar

Teknisk ansvarlig og parkdesigner stein-ivar@hoytlavt.no

Thomas

Parkbygger vestfold@hoytlavt.no

Gordon

Hovedinstruktør vestfold@hoytlavt.no

Hans-Erik

Parkbygger vestfold@hoytlavt.no

Om oss


Klatreparken består i hovedsak av ulike typer løyper i trærne, med varierende lengde og vanskelighetsgrad. Klatreløypene består bl.a. av vaiere og tauverk som er bygget inn i det naturlige terrenget, og lar deg oppleve en spennende verden fra tretoppene. I Høyt & Lavt klatreparker legger vi til rette for utfordrende aktiviteter og rå opplevelser i et sikkert miljø, for alle aldre og ferdighetsnivåer. Vi har tilrettelagte tilbud for enkeltpersoner, familier og grupper. Vi er stolt miljøfyrtårn og jobber mot en enda grønnere profil. Det lages årlig klima- og miljørapporter. Rapportene kan fås ved henvendelse til vestfold@hoytlavt.no.