Klatreparken har åpent med disse smitteverntiltakene på plass.

Kontaktinformasjon

I Høyt & Lavt klatreparker legger vi til rette for utfordrende aktiviteter og rå opplevelser i et sikkert miljø, for alle aldre og ferdighetsnivåer.

Kontaktinfo


Lågendalsveien 3388, 3277 Steinsholt

Nøkkelpersoner


Hans Christian Wilson

Gründer & Etablerer av H&L hcw@hoytlavt.no

Amund Melås

Daglig leder amund@hoytlavt.no

Olav Tarjei Valebjørg

Markedssjef olav@hoytlavt.no

Kristina

Salgsansvarlig kristina@hoytlavt.no

Andreas

Byggeleder, parkbygger & Instruktør vestfold@hoytlavt.no

Ann Kristin

Hovedinstruktør og kontrollør ann-kristin@hoytlavt.no

Line

Web- og kundereiseansvarlig line@hoytlavt.no

Inger Helene

Driftsansvarlig og kontrollør inger-helene@hoytlavt.no

Stein Ivar

Teknisk ansvarlig og parkdesigner stein-ivar@hoytlavt.no

Gordon

Hovedinstruktør vestfold@hoytlavt.no

Hans-Erik

Parkbygger vestfold@hoytlavt.no

Kari

Driftsleder Høyt & Lavt Kafe vestfold@hoytlavt.no

Atle

Logistikk og kontrollør vestfold@hoytlavt.no

Magnus

Parkbygger vestfold@hoytlavt.no

Håkon

Prosjektleder haakon@hoytlavt.no

Irmelin

Økonomi okonomi@hoytlavt.no

Om oss


Klatreparken er ulike typer løyper i trærne, med varierende lengde og vanskelighetsgrad. Klatreløypene er bygget naturlig inn i terrenget med bl.a. av vaiere og tauverk, og lar deg oppleve en spennende verden fra tretoppene. I Høyt & Lavt klatreparker legger vi til rette for utfordrende aktiviteter og rå opplevelser i et sikkert miljø, for alle aldre og ferdighetsnivåer. Vi har tilrettelagte tilbud for enkeltpersoner, familier og grupper. Vi er stolt miljøfyrtårn og jobber mot en enda grønnere profil. Det lages årlig klima- og miljørapporter. Rapportene kan fås ved henvendelse til vestfold@hoytlavt.no.

Nysgjerring på historien og gründereventyret til Høyt & Lavt? Les mer om Klatreren & gründeren Hans Christian Wilson – hvordan fikk han ideen og utviklet Høyt & Lavt klatreparker til det er i dag.