Her finner du smitteverntiltakene som gjelder klatreparken vår. Les mer her.

Kontaktinfo

Klatreparken består i hovedsak av ulike typer løyper i trærne, med varierende lengde og vanskelighetsgrad. Klatreløypene består bl.a. av vaiere og tauverk som er bygget inn i det naturlige terrenget, og lar deg oppleve en spennende verden fra tretoppene. I Høyt & Lavt klatreparker legger vi til rette for utfordrende aktiviteter og rå opplevelser i et sikkert miljø, for alle aldre og ferdighetsnivåer. Vi har tilrettelagte tilbud for enkeltpersoner, familier og grupper. Vi er stolt miljøfyrtårn og jobber mot en enda grønnere profil. Det lages årlig klima- og miljørapporter. Rapportene kan fås ved henvendelse til vestfold@hoytlavt.no.

Kontaktinfo


Lågendalsveien 3388, 3277 Steinsholt

33 15 55 00

Bedrifter & Grupper

Ønsker du å bestille arrangement, kontakt oss på e-post: vestfold@hoytlavt.no eller på telefon: 33 15 55 00 (mellom kl 08:00 og 16:00). Du kan også bestille ditt besøk selv her.

Skoler

Vi har spesialtilbud for skoleklasser. Les mer her. Ønsker dere å komme i kontakt med oss send oss en mail på: vestfold@hoytlavt.no eller på telefon: 33 15 55 00. Du kan bestille ditt besøk selv her.

Nøkkelpersoner


Hans Christian Wilson

Gründer & Etablerer av H&L hcw@hoytlavt.no 991 05 958

Amund Melås

Daglig leder amund@hoytlavt.no 402 47 737

Ole Kristian Kongelf Hansejordet

Markedsansvarlig ole-kristian@hoytlavt.no 977 97 123

Kristina Svartangen Wallin

Salgs- og kontoransvarlig kristina@hoytlavt.no 33 15 55 00

Andreas Styrvold

Byggeleder, parkbygger & Instruktør vestfold@hoytlavt.no

Ann Kristin Baarnes

Hovedinstruktør og designer ann-kristin@hoytlavt.no

Line Masdal Aadne

Hovedinstruktør og web line@hoytlavt.no

Inger Helene Stangeby

Hovedinstruktør inger-helene@hoytlavt.no

Stein Ivar Hovland

Teknisk ansvarlig og park designer stein-ivar@hoytlavt.no

Thomas Thorstein

Parkbygger vestfold@hoytlavt.no

Gordon Mangion

Hovedinstruktør vestfold@hoytlavt.no

Ole Tangen

Byggeleder og parkbygger ole-tangen@hoytlavt.no

Hans-Erik Schmidt

Parkbygger vestfold@hoytlavt.no

Om oss


Klatreparken består i hovedsak av ulike typer løyper i trærne, med varierende lengde og vanskelighetsgrad. Klatreløypene består bl.a. av vaiere og tauverk som er bygget inn i det naturlige terrenget, og lar deg oppleve en spennende verden fra tretoppene. I Høyt & Lavt klatreparker legger vi til rette for utfordrende aktiviteter og rå opplevelser i et sikkert miljø, for alle aldre og ferdighetsnivåer. Vi har tilrettelagte tilbud for enkeltpersoner, familier og grupper. Vi er stolt miljøfyrtårn og jobber mot en enda grønnere profil. Det lages årlig klima- og miljørapporter. Rapportene kan fås ved henvendelse til vestfold@hoytlavt.no.